Кияни взяли в заручники кран і бульдозер на незаконному будівництві

Кияни взяли в заручники кран і бульдозер на незаконному будівництві

Кияни борються проти забудови на вулиці Кіото.

На вулиці Кіото в Києві люди не випускають з будмайданчика кран і бульдозер, доки не закопають котлован.

Мешканці вулиці Кіото взяли в заручники кран і бульдозер і не випускають їх з незаконного будівельного майданчика, доки вони не зариють котлован.

Як йдеться в сюжеті ТСН, боротися проти незаконного будівництва під власними вікнами люди почали ще влітку. Тоді навколо колишнього дитячого майданчика будівельники звели паркан, до якого від стіни дому чотири метри.

Місцеві мешканці кажуть, що будувати тут ніхто не брався, оскільки під майданчиком підземне озеро. Але минулого тижня тут почали рити котлован під три будинки, на 24 поверхи кожен.

Чоловік, який представився журналістам, як директор майданчика, запевнив, що всі документи і експертизи в порядку. Але в прокуратурі з ним не погоджуються.

"Проект не пройшов експертизу землевпорядну, крім того містобудівне законодавство порушене, не визначена площа самої забудови, не визначена поверховість", - каже перший заступник прокурора Деснянського району Дмитро Перепелиця.

Перше судове засідання у справі будівництва на вулиці Кіото, кажуть у прокуратурі, відбудеться на початку січня. Люди ж заявляють, що свою акцію протесту припинять лише тоді, коли звідси зникне паркан та буде засипаний котлован.

Повʼязані теми:

Наступна публікація