Кияни вже назвали нову новорічну ялинку України кращою за торішню

Люди кажуть, що навіть не наряджене, дерево вражає розмірами.

Головна ялинка країни здолала близько 600 км від Карпат до Києва і в суботу вдень прибула на Софійську площу столиці. Встановлювати та прикрашати 26-метрове дерево почнуть у неділю, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

По місту вантажівку з ялинкою супроводжували три екіпажі поліції та машина безпеки дорожнього руху. Люди на площі, лишень зачувши музику, одразу витягли фотоапарати. Перехожі переконані, що ялинка хоч іще не у формі – утім краща, ніж торік. Судили переважно по рекордних розмірах. "Вона вища і пушиста", - зауважували вони і зізнавалися, що з появою дерева додалося святкового настрою.

До Києва прибула головна ялинка України

До Києва прибула головна ялинка України

Водій із 40-річним стажем Микола, аби подарувати гарний настрій киянам, здолав велику відстань. Він не приховував того, що втомлений. Зазвичай на вантажівці він транспортує електроопори, ялинку віз уперше. "Складно було. Сніг ішов в Львівській, Житомирській та Рівненській областях", - зізнається він. І додає, що найскладніше було впоратися з поворотами, адже зі своєї кабіни не бачив хвоста вантажівки. "Найтяжче – Львівська. Бо там горби великі такі, повороти. Ще й вночі", - розповів водій.

Встановлюватимуть ялинку з неділі. Для її оздоблення буде використано більше тисячі іграшок, зокрема традиційних в Україні янголят. Половину прикрас для головної ялинки зроблено дитячими руками. На відміну од минулих років, дерево поставлять у центрі площі, аби люди могли роздивитися його зусібіч. А запалять уже вбрану ялинку 19 грудня – на свято Святого Миколая.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація