Кияни втратили амбулаторію через претензії енергетиків

Кияни втратили амбулаторію через претензії енергетиків

У Києві закрили амбулаторію сімейної медицини

Закладові виписали солідний штраф і закрили приміщення на замок.

Амбулаторію сімейної медицини в одному зі столичних мікрорайонів, з помпою відкриту лише півроку тому, вже закрили. За задумом, медзаклад мав би стати порятунком для мешканів багатоповерхівок, ідеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Адже на 50 тисяч жителів району залишилася одна поліклініка, що приймає водночас і дорослих, і дітей. При цьому в ній працюють лише 8 сімейних лікарів і 11 педиатрів. Черги на прийом – скажені.

В густонаселеному спальному районі Осокорки знайшлося чимало місця для численних торговельних центрів, кінотеатрів та супермаркетів. І лише для однієї невеличкої амбулаторії сімейної медицини.

Але й вона протрималася трохи більше, аніж півроку, і вже сьогодні на дверях оголошення – тимчасово закрито з технічних причин.

Побудувати стаціонарну поліклініку тут обіцяють вже з десяток років. Але з'ясувалося, що жодних норм, яка інфраструктура має бути у новому мікрорайоні, не існує.

Читайте також: Медична реформа у Києві під загрозою зриву через сімейних лікарів

Чиновники називають це проблемою більшості нових районів і обіцяють її виправити. А щодо тимчасово закритої амбулаторії, кажуть, що вона невдовзі все ж запрацює.

"З причин, не пов'язаних від медичних працівників, ми змушені були тимчасово призупинити прийом у цій амбулаторії. Тому що виникли будівельні складності", - пояснив начальник управління охорони здоров'я Віталій Мохарєв.

Як вдалося неофіційно з'ясувати, до свіжозбудованого медзакладу претензії має компанія "Київенерго". Вона не лише відрізала амбулаторію від електрики, а й виставила їй кількадесят тисяч штрафу.

Крайніми у суперечці між несумлінними будівельниками та приватною компанією-енергопостачальником виявилися лікарі та їхні пацієнти.

У Києві закрили нещодавно відкриту амбулаторію сімейної медицини

У Києві закрили нещодавно відкриту амбулаторію сімейної медицини

Повʼязані теми:

Наступна публікація