Мешканці міста губляться у здогадках, хто агітує їх голосувати за Ніколаса Мадуро.
У центрі столиці з'явився гігантський білборд із політичною рекламою невідомого українцям політика. Під портретом – напис іспанською, який закликає венесуельців, що живуть у Європі, голосувати за кандидата Ніколаса Мадуро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
Він претендує на місце президента Венесуели на виборах, що були призначені після смерті Уго Чавеса і відбудуться цієї неділі.
У товаристві українсько-венесуельської дружби розповіли, що це вони оплатили і розмістили агітацію Мадуро, якого підтримує їхня організація. Щоправда, в Україні офіційно живе лише близько 50 венесуельців. А голосувати їм доведеться їхати до Москви, бо дипломатичних установ Венесуели тут немає.
Проте, величезний банер усе ж таки вирішили розмістити в Києві, бо Україна – найбільша з європейських країн.
Дивіться фото: В центрі Києва з'явилася реклама кандидата в президенти Венесуели
Тим часом, перехожі з цікавістю його роздивлялись і гадали, з якої країни цей кандидат. Серед варіантів, окрім Венесуели, називалися також Індія та Куба.
Дехто навіть припустив, що зображений чоловік балотуватиметься на посаду міського голови Києва чи навіть президента України.