Кияни вийдуть на Майдан із закликом до світу підтримати вимоги зі звільнення Савченко

Кияни вийдуть на Майдан із закликом до світу підтримати вимоги зі звільнення Савченко

Фото: УНІАН

Акція розпочнеться 6 березня опівдні.

Сьогодні, 6 березня, о 12:00 на Майдані Незалежності в Києві розпочнеться акція, на якій вимагатимуть від Росії звільнити полонену українську льотчицю Надію Савченко. Активісти також закликатимуть світ звернути увагу на цю проблему та приєднатися до вимог зі звільнення.

"Надія Савченко (4 березня) оголосила сухе голодування та заборонила виводити себе із цього стану за винятком однієї умови – повернення до України. Кажуть, довго вона може не витримати. Є ризик, що до призначеного судом засідання 9 березня її організм просто не протримається, зважаючи на попередні майже 80 днів голодування. "Євромайдан SOS" у рамках кампанії ‪#‎LetMyPeopleGO підтримує заклик волонтерів вийти на Майдан цієї неділі. Вже немає сенсу ходити до російського посольства та вимагати щось у них. Треба виходити на Майдан і вимагати реакції світу. Тільки солідарними діями міжнародної спільноти можна дотиснути Кремль", – ідеться в повідомленні на сторінці "Євромайдан SOS" у Facebook.

 

ЄВРОМАЙДАН SOS ПІДТРИМУЄ ЗАКЛИК ВИХОДИТИ НА ЗАХИСТ НАДІЇ 6.03Сьогодні Надія Савченко оголосила сухе голодування та заб...

Опубліковано Let My People Go Ukraine 4 березень 2016 р.

Нагадаємо, подібні акції по всьому світу також запланували провести в середу, 9 березня, коли відновиться судове засідання у її справі.

Надія Савченко без води не проживе і тижня

Надія Савченко без води не проживе і тижня

Повʼязані теми:

Наступна публікація