Кияни відреагували на похолодання підвищеним апетитом

Кияни відреагували на похолодання підвищеним апетитом

Фото: УНІАН

У продавців вуличної їжі зросли прибутки.

Раптовий холод накрив Україну. Тепература повітря впала до 13 градусів з колишніх 30, а доповнили картину дощі та сильний вітер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Більшість киян уже витягли теплі речі. Купання в річці тепер асоціюється не з прохолодою у спеку, а з моржуванням. Метеорологи пояснюють, що неочікуваний холод в Україну приніс північноатлантичний атмосферний фронт, який витіснив тропічний. "Холодний фронт, поніс цю погану погоду на схід – у Запорізьку, Херсонську, Дніпропетровську області і туди далі", - каже синоптик Олена Григорова.

Синоптики розповіли, скільки триватиме холоднеча, яка охопила Україну

Синоптики розповіли, скільки триватиме холоднеча, яка охопила Україну

Зниження температури тішить продавців фаст-фуду. Покупців у них стало більше майже на третину. "Чим холодніше, тим більше люди хочуть їсти", - пояснює продавець шаурми. Пояснення є в лікарів – холод стимулює в людей апетит. "Ми їмо більше та калорійнішу їжу, щоби зігрітися. Та, на жаль, набираємо вагу", - каже терапевт Марина Крапивнер.

Синоптики прогнозують, що сприятлива для апетиту погода протримається ще мінімум добу. Столична влада через сильні пориви вітру на цей час радить не залишати авто під деревами.

Кореспондент ТСН Наталія Ярмола

Повʼязані теми:

Наступна публікація