Кияни відлупцювали водія за те, що влаштував на вулиці звалище снігу

Кияни відлупцювали водія за те, що влаштував на вулиці звалище снігу

Кияни влаштували самосуд над комунальниками за звалище снігу

КамАЗ, завантажений снігом, розвантажився прямо на проїжджу частину, пішохідний перехід та частину тротуару.

На вулицях, прилеглих до основних магістралей на Лівому березі Києва, комульнальники влаштовують звалище снігу, зібраного в інших районах столиці.

Як передають "Коментарі", так, жителі вулиці Мільчакова (Дніпровський р-н, недалеко від пр-кту Луначарського) стали очевидцями того, як на їхніх очах КамАЗ, завантажений снігом, розвантажився прямо на проїжджу частину, пішохідний перехід і частину тротуару.

Влаштувавши звалище, водій авто з номерами АА 8165 СЄ, спробував оперативно розвернутися і виїхати. Однак зробити це йому не вдалося, оскільки він застряг у снігу - вулиця розчищена всього на одну смугу для руху в одному напрямку. Під час спроб вибратися зі снігового полону КамАЗа на вулиці, за словами очевидців, утворився затор.

Обурені очевидці події вимагали від водія комунального транспорту пояснити, на якій підставі звалювання вантажу провадиться саме тут і подати відповідні для таких дій документи. Проте ні документальних, ні усних пояснень від водія отримати не вдалося.

Розбирання дійшли до бійки: обурені водії і місцеві жителі влаштували "самосуд" комунальникові, розбивши обличчя водія КамАЗа до крові.

Повʼязані теми:

Наступна публікація