Кияни у Дніпрі знайшли статую Перуна, яку вкрали вандали кілька років тому

Кияни у Дніпрі знайшли статую Перуна, яку вкрали вандали кілька років тому

Від перебування у воді дубовий ідол став тільки міцнішим

Після реставрації язичницький бог грому повернеться на своє місце. 

У Києві знайшовся ідол бога Перуна. Ще восени 2012 від язичницького ідола, що стояв на горі біля Музею історії Києва, невідомі лишили хіба пеньок. Самого дубового Перуна відвезли в невідомому напрямку. Пошуки столичних рідновірів тоді нічого не дали, аж раптом кілька днів тому їхній бог вийшов із води, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одного ранку у 2012 році від кількаметрової скульптури язичники знайшли тільки пеньок. До того він не спокійно стояв на Києвій горі біля музею історії міста кілька років. На Перуна не одноразово чинили замахи. Викрадення язичницького бога лишилося не розкритим. Відео з камер спостереження, що могли зафіксувати зловмисників, рідновірам так і не показали. Вони було змирилися, пригрозили крадіям карами і поставили нового.

Старого Перуна кілька днів тому відшукали кияни на березі Дніпра. Рідновіри впевнені, що все зробили противники язичництва. Кажуть, що кумира кинули у воду навмисно, бо так ще на Русі з першим Перуном учинив князь Володимир.

Після довгого плавання Перун потребує реставрації, тому він поїде до скульптора на Київщину. А після неї язичницький бог грому повернеться на місце.

Нагадаємо, що раніше новеньку статую Перуна у Києві "беркутівці" знесли разом із постаментом

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян.

Викраденого Перуна знайшли на берегу Дніпра

Викраденого Перуна знайшли на берегу Дніпра

Повʼязані теми:

Наступна публікація