Кияни святкують апокаліпсис, як Новий рік - з шампанським та олів'є

Кияни святкують апокаліпсис, як Новий рік - з шампанським та олів'є

Люди охоче відзначають "безглуздий" привід.

Хтось до "свята" готує олів'є / Фото: guru.ua
Кияни не вірять в апокаліпсис, але тим не менш активно його відзначають.

Жителі столиці розповіли Сегодня, що вони думають про "кінець світу" і як проводять цей день.

В основному в офісах Києва сьогодні був звичайний робочий день, ніхто працівникам відпусток або відгулів не давав.

Однак продавець меблів одного зі столичних супермаркетів Єлизавета Паламарчук розповіла, що їх співробітники сьогодні півдня не працювали у зв'язку з "кінцем світу".

"Нам оголосили, що сьогодні до 16:00 ми не працюємо. Сказали - кінець світу. Просто електрики півдня не буде. Ми сміялися всім колективом", - розповідає вона.

Читайте: Через кінець світу київські вчителі скасовують уроки, а батьки залишають дітей вдома

Студентка Київського торгово-економічного університету Аліна Рибачок також недовірливо ставляться до заяв про "кінець світу". "Може він і станеться колись, але точно не сьогодні і не найближчими днями. Є люди, які вірять в це, але у мене багато справ в інституті, скоро сесія. Якось не до "кінця світу", - говорить вона.

Але крім скептиків у столиці також знайшлося чимало охочих відсвяткувати скасування "кінця світу".

"Мало, що буде. Якщо виживемо - це потрібно відсвяткувати. Ми з друзями хочемо сьогодні після роботи зустрітися. І привід є - всі вижили", - вважає киянин Вадим.

Його друг Андрій додає: "Те, що "кінця світу" не буде - це зрозуміло. Навіть безглуздо вірити в таке. Але можна відзначити - коли є що відзначати".

А деякі кияни взагалі вирішили відсвяткувати скасування "кінця світу" в такому ж масштабі, як відзначають Новий Рік. "Я не вірю в "кінець світу", - говорить пенсіонерка Наталія Березина, яка живе в Дарницькому районі столиці. - Але ми сьогодні ввечері з друзями все одно зберемося і влаштуємо свято - будемо пити шампанське та їсти олів'є. Прямо як на Новий Рік".

Наталя каже, що серед її знайомих є як ті, хто взагалі забув про апокаліпсис, який нібито мав настати сьогодні, так і ті, хто серйозно ставитися до заяв про "кінець світу".

"Одна моя знайома попередила, щоб я запаслася водою, сірниками і теплими речами і сьогодні не виходила з дому. Якийсь відсоток моїх друзів вірить, що це може відбутися, але більшість все-таки скептично до цього ставиться", - розповіла пенсіонерка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація