Кияни шикуються в черги до поліклінік через грип, але епідемії ще немає

Кияни шикуються в черги до поліклінік через грип, але епідемії ще немає

Через застуду люди частіше звертаються до лікарів

Кількість хворих збільшиться, коли стане тепліше. 

У столиці зросла кількість хворих на ГРВІ та грип. Через затяжні морози в поліклініках уже є черги пацієнтів. Епідемії грипу поки що не фіксують. Однак уже незабаром, із настанням відлиги, ситуація може змінитися, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сильні морози і часті переохолодження вже позначилися на чергах до лікарів. Якщо на минулому тижні додому викликали десь 6-7 чоловік, то сьогодні – 12-15 і на прийом приходять десь більше 30. Зросла кількість хворих на гострі респіраторні захворювання та грип.

Медики помічають, що у більшості випадків інфекцію поширюють саме діти. Застуду приносять з дитячого садочка або школи. Далі хворіють батьки і несуть вже це в колектив на роботу.

Хворих багато, але про епідемію поки що не йдеться. Суттєвого збільшення медики очікують, щойно потеплішає. Тоді швидке бажання роздягтися означатиме, що так само швидко можна підхопити застуду. 

У Києві зросла кількість хворих на ГРВІ та грип

У Києві зросла кількість хворих на ГРВІ та грип

Зараз головне - не перемерзати. Якщо ви на вулиці, то кожних дві години заходьте в приміщення грітися і вживайте побільше вітамінів.

 

Нагадаємо, що українцям загрожують нові штами грипу

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук.

Повʼязані теми:

Наступна публікація