Кияни про сніг: скоро можна буде з другого поверху через вікно виходити

Кияни в соцмережах скаржаться, що маршрутки не можуть рушити через сніг, а з міст поблизу в Київ люди йдуть пішки.

Несподіваний весняний снігопад шокував киян. Люди діляться в соціальних мережах враженнями від зовсім не весняної погоди. Багато хто пише, що такого снігопаду в Києві не було ще жодної зими, не кажучи про весну.

"Снігу вже по коліно. А обіцяють таке до понеділка. Можна буде сміливо з другого поверху через вікно виходити", - пише в twitter користувач Lyudmila Fedchuk.

Автомобілісти в соцмережах пригадують попередню тяжку ніч на дорозі.

"Світ не без добрих людей! А міг залишитися ночувати в машині", - пише користувач DavNad в twitter.

Сьогодні ж автомобілісти в Києві скаржаться на дуже повільний рух по нерозчищеним від снігу дорогам.

Дивіться фото: Снігопад перетворив Київ на декорації голлівудського блокбастера

"Інколи можна їхати зі швидкістю 1 кілометр на годину, і я взагалі не перебільшую. Багато аварій, заносів, ті, у кого привод повний, крутилися переді мною по-всякому. Особливо важко думати про машини швидкої", - пише у facebook Miriam Dragina.

"На Шулявці водії самі регулюють потік в бік Севастопольської. На міст пускають про кілька машин", - додає користувач Alex Khamrike.

У свою чергу мешканцям передмістя Києва дістатися в місто на транспорті взагалі не можливо. Знаходяться сміливці, якій наважуються йти до найближчого метро пішки.

"Сніг падав усю ніч і тепер його в Ірпені метр. Прорили траншеї, але місто в ізоляції. За словами сусідів, не ходять ані маршрутки, ані електрички, ані таксі. Кому дуже треба на Київ - ідуть пішки. Сніг продовжує порошити", - пише на facebook користувач Mykhailyna Skoryk.

Повʼязані теми:

Наступна публікація