Кияни можуть отримати гарячу воду вже наприкінці тижня

Кияни можуть отримати гарячу воду вже наприкінці тижня

У КМДА обіцяють, що найближчими днями з кранів киян потече гаряча вода / Фото: yogaclub.uz

У більшості столичних будинків найближчими днями з'явиться гаряча вода.

До кінця цього тижня близько 80% будинків у Києві будуть забезпечені гарячою водою.

Про це заявив заступник голови Київської адміністрації Петро Пантелеєв в ефірі ТРК "Київ", повідомляє прес-служби мерії.

"У столиці розпочато процес розблокування котелень із метою поступового повернення населенню гарячого водопостачання. Буквально за лічені дні у більшості об'єктів міської інфраструктури буде відновлено гаряче водопостачання", – сказав він.

За його словами, влада відпрацьовує всі доступні шляхи, які дозволять забезпечити киян належним тепло- та водопостачанням, навіть в умовах обмеженого газового ліміту.

"У цьому контексті під особливим контролем буде діяльність житло-експлуатуючих організацій у частині енергозбереження", - наголосив Пантелеєв.

Зокрема, пояснив він, йдеться про заходи, які не потребують великих капіталовкладень, але допоможуть економити тепло - утеплення вікон і дверей у під'їздах, укріплення трубопроводів, ремонт покрівель і горищ тощо.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко запевняв, що влада столиці зробить усе необхідне, аби з 1 вересня гаряча вода з'явилася у школах та дитсадках.

Повʼязані теми:

Наступна публікація