Кияни мокнуть під дощем на мітингу "Свободи" проти перенесення виборів у Києві (фото)

Кияни мокнуть під дощем на мітингу "Свободи" проти перенесення виборів у Києві (фото)

"Свобода" зібрала 1,5 тис. киян проти скасування виборів у столиці / Фото: http://babayasin.livejournal.com/

На вході до Київради мітингувальники вивісили оголошення: "Закрито до виборів".

У неділю, 2 червня ВО "Свобода" проводить акцію протесту проти рішення Конституційного суду по місцевим виборам біля будівлі Київради на Хрещатику.

Через півгодини після початку мітингу (16:00) під КМДА зібралися понад 1,5 тисячі осіб, пише видання Вести.

У Києві зараз дощова погода, тому ті, хто прийшли без парасольки, ховаються під дахом ЦУМу, що на реконструкції. Деякі кияни прийшли з дітьми та колясками, але таких небагато.

Серед присутніх також були помічені хлопці в масках Анонімусів і футболках з непристойними написами.

Водночас більшість присутніх - це представники ВО "Свобода" та "Батьківщини". Також на акцію прийшли колишні представники Блоку Черновецького, зокрема депутат Київради Сергій Березенко.

На вході в Київраду мітингувальники вивісили оголошення: "Закрито до виборів". А представники ВО "Свобода" збирають підписи про заборону подальшої роботи Київради.

Більшість учасників мітингу - це представники ВО "Свобода" та "Батьківщини". / Фото: ТСН.ua

На мітингу багато міліції і "Беркута". Спецназівці ховаються від дощу під козирками прилеглих будівель і в машинах.

Крім того, влада вжила заходів до оборони: ворота при в'їзді в КМДА замінили великими будівельними воротами, закріпленими металевими палями.

Мітинг почався зы скандування: "Київ належить нам!". Але в організаторів мітингу спостерігаються технічні проблеми: дуже поганий звук і практично не чути виступаючих. Тому багато киян просто спілкуються між собою і підписуються під забороною подальшої роботи Київради.

Нагадаємо, у четвер КС оприлюднив прийняте 29 травня рішення, згідно з яким, наступні чергові місцеві вибори повинні проводитися одночасно на території всієї України в останню неділю жовтня 2015 року. Таким чином, вибори депутатів Київради і столичного міського голови повинні проводитися у 2015 році.

Проте строк повноважень Київради закінчується вже 2 червня 2013 року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація