Кияни масово "штурмують" полігони через загрозу вторгнення чужих військ

Кияни масово "штурмують" полігони через загрозу вторгнення чужих військ

На полігонах панує ажіотаж

Деякі кияни одразу вирушають у зону АТО на допомогу військовим

На військових полігонах Київщини панує справжній ажіотаж. Чоловіки і жінки записуються десятками на курси "молодого бійця". Переважно, це люди, які йти на передову змоги не мають, але хочуть боронити власні оселі та рідне місто.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, майже усі військово-тактичні полігони під Києвом нині переповнені людьми у камуфляжі. В основному тут - вчителі, програмісти та офісні працівники, які прийшли навчитися обороні та бойовим діям у місті.

Такий ажіотаж - пов'язаний із постійною загрозою вторгнення чужих військ, каже доброволець Ігор. Мовляв, сьогодні вже замало знати де знаходиться найближче бомбосховище.

Мені подобається комплексний підхід, що і медицина, тактична  і вогнева підготовка. Я в зону АТО поки їхати не планую, це хіба що 4-а хвиля мене зачепить, тоді я піду.  Або волонтерство, або молись, або іди на війну, або іди хоча б військову підготовку проходь – щось роби, головне не сиди", - каже доброволець Ігор Скрицький.

Кількістю добровольців керівництво віськово-тактичних курсів приємно здивоване. Кажуть деякі кияни, після них одразу вирушають у зону АТО на допомогу військовим. А тим, хто хоче навчитися військові справі для захисту свого міста, але боїться, що одразу буде мобілізований у зону АТО - обіцяють - списки конфіденційні і ними з військкоматами вони не діляться.

Раніше повідомлялося, що добровольці Нацгвардії на полігоні вчаться влучно стріляти та кидати гранати.

 

 

На військових полігонах Київщини панує ажіотаж

На військових полігонах Київщини панує ажіотаж

Повʼязані теми:

Наступна публікація