Кияни масово кинулися оформляти закордонні паспорти, займаючи черги з четвертої ранку

Кияни масово кинулися оформляти закордонні паспорти, займаючи черги з четвертої ранку

Особливий ажіотаж був у березні

Деякі "підприємці" тепер заробляють на паспортному ажіотажі.

У Києві місцеві жителі почали активно оформляти закордонні паспорти. Повідомляється, що щодня біля відділів віз і реєстрації шикуються величезні черги.

"Сегодня" пише, посилаючись на слова працівників установ, що частина людей готують документи, щоб виїхати на відпочинок та навчання, а деякі - до переїзду в іншу країну на ПМП.

Також кияни атакують і консорціум "Єдапс" у Бортничах, де процедура оформлення паспорта займає не більше півгодини.

"Ми приїхали о 4 ранку і були в черзі вже третіми. Через годину було вже 25 осіб - довелося скласти  список, щоб потім ніхто не говорив, що "я тут займав", - розповідає Людмила Ткач.

Цікаво, що деякі "підприємці" тепер заробляють на паспортному ажіотажі: вони займають чергу, а потім продають своє місце.

"Пропонують своє місце за 150 грн. Люди погоджуються", - розповів місцевий житель.

"Щороку напередодні літа українці починають активно оформляти закордонні паспорти. Але цього разу бажаючих дуже багато! Напевно, через військові дії в країні. В чергах дуже багато літніх людей: багато хто каже, що готують документи для того, щоб виїхати в іншу країну на постійне місце проживання. Щодня приймаємо документи від 30-50 осіб", - кажуть у Святошинському відділі віз і реєстрації.

У Держміграційній службі відзначають, що особливий ажіотаж був у березні, і не виключено, що це пов'язано з напруженою ситуацією в країні.

"У березні був ажіотаж, але в квітні в підрозділах державної міграційної служби людей було набагато менше. Бланків вистачає, паспорти видаються вчасно. А черги в районних підрозділах - явище нестабільне, все залежить від сезону і кількості наших співробітників", - заявив керівник прес-служби міграційної служби України Сергій Гунько.

Нагадаємо, Верховний Суд остаточно визначив ціну закордонного паспорта в Україні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація