Кияни краще платять за проїзд, якщо кондуктор із зачіскою і охайно вдягнений

Кияни краще платять за проїзд, якщо кондуктор із зачіскою і охайно вдягнений

Звичайна кондукторка вдяглася солідно. / Фото: ТСН.ua

Пасажири ледь упізнали кондукторку після експерименту ТСН.

Чи вплине краща форма кондуктора на те, як люди платять за проїзд - журналісти ТСН.19:30 вирішили провести експеримент.

Опитані на вулиці журналістами кияни та гості столиці забажали, щоби кондуктори виглядали, як стюардеси. Це підштовхнуло ТСН провести експеримент.

Стилісти 1+1 створили власний варіант форми кондуктора. Спеціально для Ірини Дяченко,  що вже 13 років працює кондукторкою одного зі столичних трамваїв, костюмери підібрали червоний піджак, білу блузку, чорну спідницю, черевики, а гримери зробили нову зачіску.

Пасажири не вірять своїм очам, дехто з постійних користувачів маршруту ледь впізнає давно знайому кондукторку, і всі охочіше платять за проїзд. За дві зупинки Ірина продала дві третини норми талончиків за весь маршрут.

"Удвічі більше продала талонів! Враження неймовірні! Пасажири стали ввічливіші, більш товариські", - радіє кондукторка, якій ТСН допоміг повірити у себе.

Столичних маршрутників змусять вдягти форму

Столичних маршрутників змусять вдягти форму

Нагадаємо, з 21 серпня з вулиць Києва приберуть понад 20 маршрутів, які дублює комунальний транспорт. Тим з маршрутчиків, хто хоче залишитись, доведеться відповідати посиленим стандартам. Зокрема - встановити в мікроавтобусах GPS та вдягнути водіїв у форму.

Самі водії готові вдягнути будь-що, аби тільки не довелося доплачувати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація