Кияни готові до переїзду заради хороших шкіл для дітей

Кияни готові до переїзду заради хороших шкіл для дітей

ТСН разом з журналом "Фокус" сьогодні презентує свій рейтинг найкращих шкіл України.

Батьки першокласників дивуються, чому їх питають про місце роботи в школі.

В Україні вже почалася "вступна кампанія" першокласників. Батьки вже почали шукати школу для своїх малюків.

Як йдеться в сюжеті ТСН-19:30, заради хорошої школи зокрема київські дорослі готові навіть змінити продати квартиру і переїхати в інший район.

Читайте також: ТСН і "Фокус" назвуть найкращі школи країни

"Я розумію, що життя дитини може перетворитись на суцільні переїзди-добирання. І мені шкода дитину, щоб вона проводила в метро чи в транспорті стільки часу. Ми думаємо переселятись з нашого району трошечки ближче до центру", - каже мама майбутнього першокласника.

У світі наявність хорошої школи неподалік від дому вже давно стало ключовим моментом при купівлі квартири. Україна оцінювати навчальні заклади лише вчиться, адже враховувати треба десятки показників.

"Вони складаються на підставі технологічного забезпечення, рівня кваліфікації педагогічного колективу, фізичного доступу до будівлі, чи обладнано пандусами", - пояснює директор центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

Рейтинг, який ТСН спільно із журналом "Фокус" уже сьогодні презентує, показує успішність школи лише за одним показником: наскільки добрі результати показали її вихованці на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Досягнення одинадцятикласників на зовнішніх тестуваннях для багатьох батьків нині - один із головних критеріїв, за яким обирають школи малюкам. Мама трьох діток і ведуча ТСН Марічка Падалко, приміром, - для свого старшенького, який цієї весни піде у перший клас, насамперед враховувала успішність випускників школи.

"Рейтинги шкіл враховувала обов'язково, тому що вважаю на сьогодні - це єдиний більш-менш об'єктивний показник вартості школи", - пояснює вона.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація