Киянці під час лазерної епіляції спалили ноги

Дата публікації
Перегляди
4101
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянці під час лазерної епіляції спалили ноги

Жінці із опіками навіть не викликали "швидку"

Жінка прагнула краси, але втратила здоров'я

Мешканці Києва під час процедури лазерної епіляції спалили ноги. Спочатку навіть першої допомоги при опіках не надали, а тепер у салоні своєї вини взагалі не визнають, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

На ногах без зайвого волосся Інга Запорожець збиралася гордо увійти у весну. А нині насилу ними ступає, бо дівчина сходила на лазерну епіляцію.

Тепер ноги вкриті численними опіками, а одразу після процедури з червоної набряклої шкіри сочилася сукровиця. Попри це, викликати "швидку" працівниці салону клієнтку відговорили, хоча в дівчини був больовий шок. Вона попросила води, то їй принесли відро води, де миють швабри.

Читайте також: У салоні краси жінці по акції спалили ногу

Протипоказань до епіляції дівчина не мала: робила її і раніше, але в іншому салоні. Разом з Інгою та її чоловіком ТСН вирушила до закладу із войовничою назвою "Раунд". Тут і спортзал, і салон. Без камери дівчині радили тішитися, що за процедуру з неї не взяли 700 грн. Навіть у присутності камер засновник "Раунду" не наважився поспівчувати клієнтці.

Та й сам факт, що Інга робила епіляцію саме у них, тепер ставлять під сумнів і з'ясовувати деталі не квапляться.

Читайте також: Приватні лікарі "долікували" здорову дитину до страшних опіків

Інга з чоловіком рушили до лікарні фіксувати тілесні ушкодження. Уже написана скарга до прокуратури. Окрім відшкодування збитків, домагатимуться перевірки сертифікатів "Раунду". Часу тепер удосталь, бо планів на травневі свята не повернеш.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Киянці під час лазерної епіляції спалили ноги

Киянці під час лазерної епіляції спалили ноги

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4101
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація