Киянам зі старими лічильниками "накручуватимуть" по 3-7 кубів холодної води на особу

Киянам зі старими лічильниками "накручуватимуть" по 3-7 кубів холодної води на особу

Фото: УНІАН

"Київводоканал" закликає споживачів замінити непридатні лічильники.

Споживачів із неповіреними або непридатними лічильниками почали переводити на загальні розрахунки, приміром, на 3-7 кубів холодної води для однієї особи на місяць, згідно з нормами КМДА від 2015 року.

Майже тисяча киян одержала повідомлення про необхідність заміни лічильників, однак, на звернення відреагували не всі. Про це повідомляють на сайті КМДА із посиланням на ПАТ "АК "Київводоканал".

"Під час контрольного прозвону виявилось, що близько 50-ти мешканців проігнорували звернення та продовжували користування "старими" приладами обліку. Керуючись нормами чинного законодавства, таких споживачів переведено на розрахунки за показаннями загальнобудинкового лічильника, а в разі його відсутності — за нормами водоспоживання", — йдеться в повідомленні.

"Київводоканал" закликає споживачів замінити непридатні лічильники або повірити справні. Орієнтовний термін виконання заявки з повірення лічильника — 30 днів у порядку черговості.

Як повідомлялося раніше, у компанії "Київенерго" захмарні суми в рахунках за теплопостачання у жовтні пояснюють тим, що, мовляв, минулий місяць був дуже холодним. Відповідно, й нарахування високі в тих споживачів, у яких не встановлені теплові лічильники.

Повʼязані теми:

Наступна публікація