Киянам пропонують побувати у "шкурі" інспектора із благоустрою

Киянам пропонують побувати у "шкурі" інспектора із благоустрою

Кияни можуть потурбуватися про власне місто

Якщо із вашого подвір'я не вивозять сміття, стіни обліплені оголошеннями, а територія занедбана, то є спосіб це все змінити.

 

У Києві важелі впливу на ЖЕК та інші структури тепер опинилися у руках городян, бо киян набирають в інспектори з благоустрою. Усе офіційно, видають навіть спеціальне посвідчення про роботу на громадських засадах, в майбутньому обіцяють дозволити інспекторам навіть штрафувати порушників, а зараз уже знайшлася майже сотня небайдужих, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Новоспечені інспектори з благоустрою під час "бойового хрещення" штурмували сумнівні архітектурні форми. Проте на їх посвідчення продавці реагують мляво. Хоча за кілька хвилин рейду уже були виявлені певні порушення. Наприклад, замість продажу продуктів в одному із кіосків чомусь роблять ключі.

Єдина відміннсть волонтерів від справжніх інспекторів — це те, що коли є порушення, то ані виписувати протокол, ані штрафувати вони не мають права, тому змушені викликати справжнього інспектора.

В управлінні з благостурою зізнаються, що інспекторів замало, тому на допомогу хочуть залучити 250 волонтерів, із таким посвідченням вони можуть контролювати ситуацію у місті, наприклад, засмічення території, незаконення встановлення малих архітектурних форм та інші проблеми.

Проте поки що в перевіряльники йдуть переважно громадські активісти та комунальні працівники, а кияни захищати місто не квапляться.

Раніше повідомлялося, що у Києві будуть карати за сміття.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська.

Киян набирають в інспектори з благоустрою

Киян набирають в інспектори з благоустрою

Повʼязані теми:

Наступна публікація