Кияни не злякались повені і не почали страхувати свої квартири і машини

Кияни не злякались повені і не почали страхувати свої квартири і машини

У Києві готуються до потопу / Фото: Фото EPA/UPG

Насамперед йдеться про жителів перших і останніх поверхів.

Жителі Києва не кинулися масово страхувати квартири, будинки і машини через попередження про можливу повінь.

"За період з 22 березня по 29 березня 2013 року кількість звернень клієнтів за страховими випадками в компанію не змінилась. Аналогічна ситуація в нашій компанії спостерігається і зі збутом страхових продуктів", - повідомив директор департаменту врегулювання збитків міста Києва страхової компанії "Українська страхова група" Костянтин Бабанюк, пише "Сегодня".

Дивіться ВІДЕО: У київському снігу зашкалює вміст шкідливої хімії

При цьому кількість настання страхових випадків, зокрема ДТП, незважаючи на негоду, не збільшилась. "У центральному київському офісі ми робили виміри, і на щастя, страхових подій не стало більше в дні негоди. Залишилась практично на тому ж рівні, - розповів гендиректор "Української охоронно-страховій компанії" Ігор Баран. - В середньому страхових випадків - 150 подій на тиждень. Можливо, це тому, що власники автомобілів просто не могли виїжджати на дороги".

Що стосується нерухомості, то Бабанюк зазначає, що жителям перших і останніх поверхів варто обов'язково страхувати свої квартири, враховуючи можливе підтоплення міста і танення снігу на дахах.

Раніше повідомлялося, що влада готується протистояти весняним паводкам. Для ліквідації наслідків прогнозованої повені уряд мобілізує 42 тис. військових і цивільних, техніку і навіть авіацію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація