Киянам пообіцяли провести безкоштовний Wi-Fi на десяти перегонах метро до кінця літа

Киянам пообіцяли провести безкоштовний Wi-Fi на десяти перегонах метро до кінця літа

а 10 перегонах київського метрополітену до кінця літа з'явиться Інтернет / Фото: УНІАН

Як відомо, швидкісний інтернет вже працює у тестовому режимі на 11 станціях метро.

На 10 перегонах київського метрополітену до кінця літа з'явиться Інтернет за бездротовою технологією Wi-Fi. Про це повідомили у прес-службі комунального підприємства "Київський метрополітен".

"Роботи активно тривають. Так, до кінця літа планують розгорнути мережу на перегонах "Лук'янівська" - "Золоті ворота", "Гідропарк" - "Дніпро", "Дорогожичі" - "Лук'янівська", "Дніпро" - "Арсенальна", "Арсенальна" - "Хрещатик", "Хрещатик" - "Театральна", "Театральна" - "Університет", "Поштова площа" - "Майдан Незалежності", "Золоті ворота" - "Палац спорту", "Палац спорту" - "Кловська", - йдеться в повідомленні.

У метрополітені зазначили, що мережа Wi-Fi вже підключена на двох перегонах між станціями столичного метрополітену "Майдан Незалежності" - "Площа Льва Толстого" і "Льва Толстого" - "Олімпійська".

У цілому, безкоштовний швидкісний інтернет вже працює на 11 станціях метро: "Майдан Незалежності", "Площа Льва Толстого", "Хрещатик", "Університет", "Театральна", "Палац спорту", "Кловська", "Лук'янівська", "Золоті ворота", "Олімпійська", "Арсенальна".

Також мережею Wi-Fi обладнані 130 вагонів, або 26 поїздів столичної підземки.

"У кожному вагоні встановлюється по дві точки доступу... Після того як покриття у тунелях стане цілісним, всі вагони обладнають спеціальними інформаційними стікерами", - розповіли в метрополітені.

Як відомо, Wi-Fi можна скористатися на станціях метро "Тетральна", "Хрещатик", "Золоті Ворота", "Кловська","Майдан Незалежності", "Олімпійська", "Льва Толстого".

Повʼязані теми:

Наступна публікація