Киянам обіцяють спеку, безвітряну погоду та смог до кінця тижня

Киянам обіцяють спеку, безвітряну погоду та  смог до кінця тижня

Фото: УНІАН

У районі найбільших транспортних магістралей у повітрі накопичуються шкідливі домішки.

30-градусна спека в Києві протримається щонайменше до кінця цього тижня, 31 липня. Погода буде безвітряною, а тому в столиці й надалі спостерігатиметься смог, а у приземному шарі повітря накопичуватимуться та утримуватимуться шкідливі домішки.

"Станом на 27 липня у Києві зберігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії, рівень забруднення діоксидом азоту за минулу добу досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) та формальдегідом 3-4 ГДК. Це райони: Бесарабської та Московської площ; вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської; проспектів Перемоги, Оболонського; бульвару Лесі Українки. Несприятливі метеорологічні умови (спекотний характер погоди, слабкий вітер у приземному шарі), за прогнозом гідрометцентру, залишатимуться в Києві до 31 липня", – йдеться в повідомленні Українського гідрометеоцентру.

До кінця цього тижня в усіх регіонах також буде спекотно, стовпчики термометрів показуватимуть +28...+33°С. На вихідних у південних областях узагалі прогнозують до +35...+37°С.

Метеорологи також спрогнозували різке похолодання наприкінці серпня та нестійкий вересень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація