Киянам обіцяють пік квартирних крадіжок під час літніх відпусток

Дата публікації
Перегляди
2363
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянам обіцяють пік квартирних крадіжок під час літніх відпусток

Українці, публікуючи свої дані в соцмережах, стимулюють грабіжника до активних дій. / Фото: voltv.com.ua

Українці все частіше стають жертвами крадіжок.  

Міністерство внутрішніх справ відзначає збільшення квартирних крадіжок у Києві під час літніх відпусток. Про це на прес-конференції сказав начальник прес-служби Головного управління МВС у Києві Ігор Михалко.

Читайте також: Міліція попереджає про різке збільшення крадіжок в святковий період

"В десятки разів збільшується кількість квартирних крадіжок у період відпусток. Пік квартирних крадіжок припадає на час літнього відпочинку", - сказав він.

Михалко повідомив, що порівняно з 2011 і 2012 роками в Києві спостерігається тенденція до збільшення кількості таких крадіжок. При цьому найбільша кількість крадіжок припадає на робочі дні, крім п'ятниці.

За словами начальника прес-служби, серед осіб, які вчиняють крадіжки, фігурують приїжджі з інших регіонів країни, раніше судимі особи, на 3-му місці - жінки, а на 4-му - неповнолітні. У той же час розкриття квартирних крадіжок у Києві становить 30%.

Крім того, начальник відділу департаменту Державної служби охорони при МВС Світлана Павловська повідомила, що злодії досить винахідливі. За її словами, найбільш ефективним засобом захисту від крадіжок є встановлення систем сигналізації в приміщенні.

Читайте також: Крадіжок грошей з кредиток значно побільшає

"Чим більше квартир знаходиться під охороною, тим менше шансів у грабіжників проникнути в квартиру", - зазначила вона.

Представники МВС підкреслили, що поширеною причиною крадіжок та зломів є безпечність власників квартир, які розголошують дані про свій матеріальний стан в соціальних мережах, розміщують фотографії своїх квартир, а також повідомляють про свої переміщення.

Наступна публікація