Організатори святкування Нового року в Києві повідомили, якою буде головна ялинка

Організатори святкування Нового року в Києві повідомили, якою буде головна ялинка

Фото: Facebook / Петро Порошенко

Відкриття ялинки заплановане на 19 грудня.

До святкування Нового року у Києві встановлять 26-метрову ялинку та організують безліч концертів.

Про це йдеться у повідомленні етнокультурого проекту Folk Ukraine на Facebook.

"Знайомимо Вас з однією з чотирьох локацій - Новорічною Софійською Площею! Нагадуємо, що урочисте відкриття та засвічення головної ялинки відбудеться 19 грудня! З нетерпінням чекаємо на цю подію", - йдеться у повідомленні.

Головна ялинка буде заввишки 26 метрів, її прикрасять трьома кілометрами гірлянд, однією тисячею іграшок та 42 тисячами ліхтариків.

До того ж киян розважатимуть концертами та каруселями.

Також на Володимирському проїзді 15 грудня почне діяти новорічно-різдвяний ярмарок та Місто Майстрів, де митці з усієї України представлятимуть сувенірну продукцію. Того ж дня на Михайлівській площі відкриється Місто Розваг, де відвідувачі зможуть покататися на гірках, каруселі, колесі огляду та спробувати різдвяні ласощі.

Нагадаємо, за приблизними підрахунками організаторів, Новий 2016 рік на Софійській площі поряд з головною новорічною ялинкою країни зустріли понад 70 тисяч киян та гостей міста. Новорічна ніч на Софійській площі розпочалася концертною програмою "Новий Рік між двома дзвіницями", у рамках якої відбулися виступи симфонічного оркестру "Київ Класік", академічних солістів та учасників телевізійних талант-шоу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація