Киянам можуть "відключити" метро за борг перед "Київенерго"

Киянам можуть "відключити" метро за борг перед "Київенерго"

Кияни можуть залишитися без метро

Борг метрополітену складає 8,5 млн грн.

Компанія "Київенерго" попередила Київський метрополітен, який щодня перевозить близько 1,7 млн пасажирів, про відключення електроенергії за їхні борги.

Вже попереджені комунальні підприємства "Київський метрополітен" (оперативний борг на 25 лютого – 8,5 млн грн), "Київміськсвітло" (оперативний борг на 25 лютого – 13 млн грн), районні управління освіти, органи місцевої та державної влади, повідомили в енергогенеруючій компанії.

Крім цього, зазначається, що загальна заборгованість за електроенергію всіх споживачів, включаючи населення, станом на 21 лютого становить 836,9 млн грн.

Найбільші борги в розмірі 499,6 млн грн сумарно накопичили підприємства та організації житлово-комунального господарства й міського транспорту.

"Компанія веде постійну роботу з боржниками, вдаючись до вимушеного відключення електроенергії в тих випадках, коли оплата здійснюється несвоєчасно й призводить до накопичення боргів. Якщо споживач із об'єктивних причин не в змозі відразу погасити борг, що накопичився, він може звернутися до "Київенерго" з проханням реструктуризувати його або узгодити графік погашення заборгованості", – повідомили в "Київенерго".

Нагадаємо, 24 лютого частина Оболонського району Києва залишилася без електрики. Через аварію на підстанції без світла на кілька годин залишився ТРЦ "Караван" по вулиці Лугова, 12 і ще кілька будинків на цій же вулиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація