Киянам більше не доведеться оплачувати "комуналку" замість МАФів

Дата публікації
Перегляди
1166
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киянам більше не доведеться оплачувати "комуналку" замість МАФів

Попов ліквідує МАФи

Після ліквідації незаконних МАФів жителі столиці будуть менше платити за комунальні послуги.

Боротьба з нелегальними МАФами, яку недавно почав керівник Києва Олександр Попов, може призвести до того, що киянам менше доведеться платити за комунальні послуги, пише Gazeta.ua.

Незаконні МАФи де-факто паразитують на киянах. Працюючи поза законом, не маючи відповідних дозволів міста і договорів з комунальними підприємствами, кіоски все одно якось вимушені звільнятися від відходів виробництва, підключатися до електричних мереж, водопроводу. Роблять вони це нелегально, а за спожиту ними енергію, воду, за вивіз сміття платить міський бюджет або самі кияни.

Особливо страждають від нелегалів люди, які не мають у квартирах лічильників на воду. Вони отримують квитанції, в яких вказані середні витрати води по дому. І якщо поруч з будинком працює, нелегально підключившись до електромережі та водопроводу, незаконний МАФ, оплата використаних ним ресурсів лягає на плечі мешканців.

Як повідомлялося, кияни часто звертаються до міської влади з проханням перевірити законність розміщення того чи іншого кіоску. За інформацією міського Контактного центру, щодня туди надходить до півсотні дзвінків киян з проханням демонтувати МАФи.

Дата публікації
Перегляди
1166
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація