Киян закликали не вживати воду з крана через промивання труб

Дата публікації
Перегляди
3785
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киян закликали не вживати воду з крана через промивання труб

У зону профілактичних заходів потраплять водопровідні мережі по вулицях жилмасиву "Червоний хутір" / Фото: ptr-vlad.ru

Сьогодні вночі в Києві проводитимуть санітарно-технічні заходи на міських водопровідних мережах.

"Київводоканал" сьогодні вночі здійснюватиме промивання труб, тому киян просять не пити воду з крана. Профілактика здійснюватиметься в Дарницькому районі столиці.

В ніч з 6 на 7 квітня "Київводоканал" здійснить планову профілактичну промивку водопровідних мереж у Дарницькому районі, тому не рекомендує використовувати воду з крану в якості питної або для приготування їжі.

"Київводоканал" для забезпечення столичних жителів питною водою належної якості здійснює регулярні санітарно-технічні заходи на міських водопровідних мережах, а також чистку, миття та дезінфекцію резервуарів чистої води водопровідних насосних станцій ", - розповіли у відомстві.

У зону профілактичних заходів потраплять водопровідні мережі по вулицях жилмасиву "Червоний хутір" і прилеглі вулиці до насосної водопровідної станції "Південний Водопарк", а саме: вул. Світла, Автопаркова, Ташкентська, Зрошувальна, Ремонтна, Горбунова, Бориспільська і вулиці селища Рембаза та ЖБК-135.

Профілактичні роботи триватимуть з 23:00 6 квітня до 7:00 7 квітня. Відзначається, що після завершення профілактичних заходів абонентам перед використанням води з крана потрібно спустити її впродовж 15 хв.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3785
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація