Киян штрафуватимуть за смаження шашликів у недозволених місцях

Киян штрафуватимуть за смаження шашликів у недозволених місцях

Фото: УНІАН

Порушників штрафуватимуть прямо на місці пікніка.

Усіх, хто палитиме багаття у межах Києва, цього року нещадно штрафуватимуть. Натомість у кількох зонах відпочинку облаштували пікнікові зони з мангалами, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Виходити на пікнік можна у багатьох місцях, а от розпалювати багаття - тільки у спеціально відведених. В трьох лісопаркових господарствах Києва – Дарницькому, Святошинському та Конча-Заспі - організовано 38 безкоштовних зон для відпочинку. В частині з них є альтанки, поруч з якими дозволено розводити закритий вогонь. Для бажаючих посмажити шашлики навіть заготували безкоштовні дрова.

"Головна їх відмінність – це наявність мінералізованої смуги. І підготовлена інфраструктура – альтанки, лавочки. Ці зони знаходяться постійно під наглядом співробітників лісопаркових господарств з точки зору дотримання санітарних норм і правил протипожежної безпеки", - розповів начальник відділу управління лісового господарства "Київзеленбуду" Дмитро Рахматуллін.

З цього року порушників, які розпалять багаття де не слід, - чекає штраф від 340 до 1360 грн. Штрафуватиме на місці патрульна поліція разом з працівниками лісопаркових господарств.

Де відпочити, якщо справи не відпускають на свята зі столиці, читайте у матеріалі: Подорож останньої миті

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Киян штрафуватимуть за багаття в межах міста

Киян штрафуватимуть за багаття в межах міста

Повʼязані теми:

Наступна публікація