Киян просять повідомляти про підтоплення в Контактний центр

Дата публікації
Перегляди
1243
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Киян просять повідомляти про підтоплення в Контактний центр

Глава Департаменту міського благоустрою закликав киян повідомляти про виявлення проблемних ділянок / Фото: http://twitter.com/mrskutcher

Міський штаб з НС просить киян повідомляти про підтоплення.

Новопризначений голова київського міського штабу з попередження наслідків повені Сергій Садовий, директор Департаменту міського благоустрою, закликав киян повідомляти міський Контактний центр про всі ділянки, де спостерігається поганий стік талої води.

"В рамках роботи щодо запобігання підтоплень місто перевірить і розчищає каналізацію. Проте вже в процесі танення снігу вода може підняти сміття, яке накопичилося під сніговим покривом за зиму і це створює загрозу системам водовідведення міста. Якщо десь утворюються великі калюжі або підтоплення, це може свідчити в тому числі і про те, що зливостоки забиті. Тому такі зливостоки важливо повторно перевірити і при необхідності повторно очистити", - заявив Сергій Садовий.

Глава Департаменту міського благоустрою закликав киян повідомляти в Контактний центр про виявлення проблемних ділянок.

"У нас готові оперативні бригади, ми оперативно будемо направляти їх на місце з перевіркою. Це допоможе уникнути більш серйозних проблем пізніше, коли навантаження на інженерні мережі стане максимальним", - сказав Садовий.

Як повідомлялося, через снігопад, що обрушився на столицю 22 березня, Київ опинився під загрозою великого паводку. За прогнозами синоптиків і КМДА, можуть бути підтоплення в 80 місцях Києва. Міська влада розробила і почала активно впроваджувати комплекс заходів, спрямованих на захист столиці від "великої води".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1243
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація