Киян буде возити 3-вагонний трамвай, який вміщує 300 пасажирів

Киян буде возити 3-вагонний трамвай, який вміщує 300 пасажирів

Потяг відповідатиме сучасним характеристикам / Фото: motor.ru

Покажуть надсучасний транспорт вже у травні

В КП "Київпастранс" триває виготовлення нового трисекційного трамвайного потягу, довжиною 31 м та місткістю до 300 пасажирів. Презентувати його планують уже в травні 2013 року.

В КМДА запевнили, що трамвайний потяг відповідатиме сучасним характеристикам громадського транспорту. Він, зокрема, буде обладнаний системою кондиціонування повітря для пасажирів і водія, електронним інформаційним забезпеченням, у тому числі і для осіб з вадами зору.

Кожна секція трамваю на 40-45% матиме підлогу низького рівня, що дозволить прискорити обмін пасажирів на зупинках, а наявність відкидних рамп для заїзду крісел-колясок забезпечить можливість користування трамвайним сполученням людям з особливими потребами.

Крім того, трамвай матиме удосконалену гальмівну систему. Сучасна електронна система управління тягою дозволить до 40% зберігати електроенергію у порівнянні зі старим рухомим складом та забезпечить надійність і плавність динамічних характеристик нового трамваю.

Нагадаємо, у травні в Києві запустили новий швидкісний трамвай. Дев'ять красивих, автоматизованих вагонів з кондиціонером перевозять киян за старими цінами.

Повʼязані теми:

Наступна публікація