Аферисти безсоромно дурили киян, обіцяючи "гроші за один день"

Аферисти безсоромно дурили киян, обіцяючи "гроші за один день"

У Києві викрили кредитну аферу "гроші за один день"

Аферисти стягували з людей різні "комісії", а потім ще закидували sms з вимогою повернути борг за кредит, якого ще не видали.

У Києві процвітають кредитні афери, йдеться у сюжеті "ТСН. 19:30". Реклама у переході метро "Олімпійська" обіцяє гроші лише під 6% річних.

Киянка Анжела, яка повірила обіцянкам легкого кредиту, звернулася до контори, підписала документи і вже отримує повідомлення з вимогою повернути борг, хоча самих грошей вона ще в очі не бачила.

Десять тисяч гривень, яких Анжелі бракувало на ремонт, їй повинні були видати за один день. Щоправда, спочатку попросили заплатити комісію.

"Перші 200 гривень - це, мовляв, страховка, а 850 гривень, як там написано, за те, що вони надали мені інформацію", - розповіла ошукана.

За вісім днів кредит на картку так і не надійшов, зате вже прийшло кілька sms, що його треба гасити – по 350 гривень на день.

З'ясування телефоном нічого не дало. "Я додзвонилася до Харкова, де знаходиться головний офіс фірми, і мені там пояснили ситуацію: ось якщо ви заплатите в цьому місяці, то 15 числа, можливо, вам дадуть гроші", - переповіла Анжела.

Тут ошукана жінка вирішила звернутися у прокуратуру. Однак тут швидку допомогу не гарантують.

"На цей час це попередня кваліфікація – стаття 190 частина 1 – це шахрайство. Досудове розслідування доручено Голосіївському райуправлінню міліції. Так, ознаки злочину є, але ми будемо перевіряти", - повідомив заступник прокурора Голосіївського ройону Дмитро Борзих.

Примітно, що офіс, де Анжелу ошукали, досі працює - поруч із метро "Олімпійська". Тут лише одна дівчина, яка без начальства нічого не пояснює, зате одразу пропонує написати заявку на кредит - до трьохсот тисяч гривень.

Тим, кому кредит так і не дали, у прокуратурі радять йти з угодою і порожньою кредиткою просто до суду. Навіть якщо комісію у тисячу гривень він не поверне, можна буде здихатися від постійних нагадувань про борг.

У Києві кредитні аферисти здирають з людей гроші і безслідно зникають

У Києві кредитні аферисти здирають з людей гроші і безслідно зникають

Повʼязані теми:

Наступна публікація