Кажани окупували столичну багатоповерхівку

Кажани окупували столичну багатоповерхівку

Кажанів вбивають, кидаючи у шахту ліфта

У Києві є колонія кажанів

У Києві найбільша українська колонія рукокрилих, занесених до Червоної книги, оселилась у багатоповерхівці. По сусідству з людьми вони живуть уже понад п'ять років. Мешканці скаржаться: кажанів стає усе більше, а терпіння у людей - усе менше, - йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Вони залітають до свого помешкання через щілину між панелями. Зоологи кажуть, що представників червонокнижної вечірниці рудої там ховається більше сотні. Це — найбільша в Україні колонія кажанів, що зимує там вже п'ятий рік. Через затяжні холоди виснажені тварини падають під вікна або, в пошуках тепла, залітають до під'їзду та квартир. Діти лякаються.

Читайте також: В Одесі з неба посипалися кажани

Неприємне сусідство розділило мешканців будинку на тих, хто рятує і тих, хто прагне позбутися кажанів. Виманити усіх кажанів із надвузької щілини, де вони оселились, нереально. А замурувати живцем – це злочин, бо тварин охороняє держава.

Читайте також: До квартири мешканки Чернівців увірвалися 74 кажани

За спостереженнями вчених, улітку кажани розлітаються. Ця пора найзручніша, щоб залатати дірку, в якій вони живуть. Попри скарги мешканців, ЖЕК цього не робить. Знімальній команді ТСН пояснити деталі відмовились.

У шахту ліфта, щоб не вибрались, мешканці будинку скидають кажанів, яких знаходять у під'їзді. Учора вже вдруге за тиждень волонтери витягли звідти із двадцять тваринок.

Коресподент ТСН Ксенія Марченко

У Києві поселились кажани

У Києві поселились кажани

Повʼязані теми:

Наступна публікація