Катеринчук обурений, що газета "Хрещатик" зробила з нього захисника гей-параду

Катеринчук обурений, що газета "Хрещатик" зробила з нього захисника гей-параду

Катеринчук вирішив, що Попов оголосив йому війну / Фото: Фокус

Сайт газети Київської міської ради розмітив фейкову новину про політика.

Микола Катеринчук обурений появою у ЗМІ, зокрема на сайті газети Київської міської ради "Хрещатик", інформації про те, що Апеляційний адміністративний суд Києва нібито за його позовом дозволив провести гей-парад у столиці.

Прес-служба народного депутата зазначає, що ця новина є фейком, про що повідомляло інформаційне агентство Укрінформ (на яке власне і посилається сайт "Хрещатик" у своїй публікації) та робить висновок, що "упередженість столичної влади до Миколи Катеринчука є цілком очевидною".

"Чинний глава Київської міської державної адміністрації Олександр Попов оголосив брудну війну лідеру Європейської партії України, члену парламентської фракції "Батьківщина" Миколі Катеринчуку", - сказано у заяві прес-служби Катеринчука.

У прес-службі нагадали, що після звернення з її боку до інтернет-видань Укрінформ, "Сегодня", "Кореспондент" тощо ці видання оперативно спростували фейкову новину про причетність Миколи Катеринчука до згаданих подій.

"Просимо вважати засоби масової інформації та усіх читачів наше звернення офіційним та закликаємо редакцію газети Київської міської ради "Хрещатик" дати пояснення стосовно згаданої публікації", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Зазначимо, що станом на 13:30 28 травня новина є досі доступною на сайті газети "Хрещатик" за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація