Каспаров у Києві поставить мат Путіну Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
2971
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Каспаров у Києві поставить мат Путіну

Гаррі Каспаров проведе в Києві закриту сесію екстра-класу

Деяким учасникам пощастить навіть битися з Чемпіоном у сеансі одночасної гри в шахи (8 осіб).

5 грудня 2014р. Гаррі Каспаров проведе в Києві закриту сесію екстра-класу для перших осіб бізнесу і політичних еліт.

Подібного роду сесії дуже рідкісні у тринадцятого чемпіона світу з шахів, а в Україні і зовсім відбудеться вперше. Раніше вони вже відбулися для рад директорів і топ-менеджменту компаній Google, IBM, General Electric, Deutsch Telekom та інших гігантів світового бізнесу.

У Києві програма Каспарова включає в себе 3 частини:

Блок 1. Бізнес. Стратегія і тактика: перевага атакуючого.

Блок 2. Бізнес. Формула прийняття стратегічних рішень.

Блок 3. Політика. Мат Путіну очима Каспарова.

Деяким учасникам пощастить навіть позмагатись з Чемпіоном в сеансі одночасної гри в шахи (8 осіб), про що мільйони людей в радянський час, спостерігаючи з екранів телевізорів за битвами шахового гіганта, могли про це тільки мріяти!

За даними подiями на Сході України Гаррі Каспаров нагадав українцям: "Якщо ви вже змагаєтесь, то пам'ятайте, що перший удар може стати останнім, і його слід нанести раніше, ніж це зробить ваш супротивник", маючи на увазі Путіна.

Як стало відомо журналістам, вартість участі в закритій сесії неймовірно висока, що аргументовано ексклюзивністю та камерністю атмосфери (всього планується до 25 чоловік). Але організатор зустрічі запевнив ЗМІ, що 80% коштів від вартості сесії буде перераховано на потреби армії в зону АТО. Сам пан Каспаров подібну ініціативу організаторів із задоволенням підтримав.

Шаховий король займає 25-е місце в рейтингу 100 геніїв в області науки, політики, мистецтва і підприємництва за версією міжнародної консалтингової компанії Synectics (Великобританія).

Сам організатор в телефонній розмові зволів залишитися не публічним, запевнивши нас, що з Каспаровим у них укладений контракт на проведення закритої сесії в столиці України.

Зв'язатися з організаторами можна за контактами, вказаних на сайті www.kasparov-ua.com

Дата публікації
Перегляди
2971
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація