"Картку Попова" отримають більше 400 тисяч киян

"Картку Попова" отримають більше 400 тисяч киян

Кияни з допомогою картки вже купують ліки / Фото: Українські новини

Голова КМДА просить депутатів підтримати його соціальну ініціативу.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов звернувся до депутатів Київради з закликом підтримати проект рішення "Про введення в Києві багатофункціональної електронної пластикової карти "Картка киянина".

За словами керівника міста, "Картка киянина" - кращий інструмент соціального захисту киян, який коли-небудь діяв у столиці.

"Затвердження соціального проекту "Картка киянина" в повному обсязі дозволить отримати столиці кращий інструмент соціального захисту киян. Більш сучасного універсального, зручного і надійного з точки зору користувача, більш ефективного з точки зору економії бюджетних коштів інструменту для соціального захисту в історії Києва ще не було", - сказав Олександр Попов.

Керівник міста зазначив, що "Картка киянина" дозволить столиці урізноманітнити форми соціального захисту жителів міста.

"На даний момент - на пілотному етапі впровадження картки - кияни вже купують ліки зі знижкою до 30%, використовують її для проїзду в метрополітені. У майбутньому картка стане універсальним проїзним для всіх видів транспорту. Вже сьогодні місто веде переговори з торговельними мережами - ми хочемо, щоб власники картки мали знижки в магазинах і супермаркетах", - сказав Олександр Попов.

За його словами, також місто планує нараховувати на картку матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам. "Затвердження проекту депутатами дозволить видати картку в першу чергу тим категоріям, яким ми сьогодні робимо матеріальну допомогу. Це більше 400 тисяч малозабезпечених киян. Всі вони зможуть отримувати допомогу від міста безпосередньо на картку", - зазначив голова КМДА.

Олександр Попов наголосив, що проект "надзвичайно важливий для міста, але ще більш важливий для сотень тисяч киян, які потребують уваги і захисту. Я просив би депутатів, які завтра будуть розглядати проект пам'ятати про це і підтримати його", - сказав керівник Києва.

Нагадаємо, що соціальний проект "Картка киянина", ініційований Олександром Поповим, в 2012 році працював в якості пілотного. Картку отримали понад 50 тисяч жителів міста - багатодітні батьки, соціальні працівники, пенсіонери та інваліди і т.д. У планах столичної влади - розширити базу і сферу застосування картки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація