"Картка киянина" дозволить громадянам Києва економити на покупках

"Картка киянина" дозволить громадянам Києва економити на покупках

"Картку киянина" отримали 54 000 жителів столиці / Фото: thehobbit.com

Попов висловив переконання, що міська влада знайде порозуміння з більшістю торгових підприємств.

Вже до кінця травня нинішнього року жителі столиці, власники соціальної "Картки киянина"зможуть отримати по ній знижки в супермаркетах.

Крім того, сьогодні розглядається можливість підписання договору з одним із столичних видавництв про надання власникам "Картки киянина" знижки при передплаті на періодичні видання, повідомили у Київміськдержадміністрації.

Раніше про готовність міста запустити проект знижок у торговельних мережах вже в кінці травня повідомляв у програмі "Столиця" голова КМДА Олександр Попов.

"У нас є певні домовленості з торговими мережами. До кінця травня ми плануємо запустити цей проект в частині знижок на продукти харчування в цих мережах. Переконаний, що це буде перший етап, а далі ця мережа буде поширена", - сказав керівник міста.

Олександр Попов висловив переконання, що міська влада знайде порозуміння з більшістю торговельних підприємств, насамперед великих, що мають відповідне обладнання для того, щоб можна було скористатися цією карткою.

"Проект дуже складний, ми хочемо залучити до нього в цьому році близько 800 тисяч киян", - підкреслив глава міста.

Нагадаємо, що соціальний проект "Картка киянина" стартував за ініціативи голови КМДА Олександра Попова у 2012 році. Пілотний проект передбачав видачу більш 50 000 карток малозабезпеченим киянам - пенсіонерам, інвалідам і т.д.

У підсумку "Картку киянина" отримали 54 000 жителів столиці. Картка на даний момент дозволяє власникам купувати більш 80 найменувань найбільш затребуваних лікарських препаратів в мережі аптек КП "Фармація" зі знижкою до 30%.

У квітні Київрада затвердила повномасштабне впровадження соціальної картки. Рішення дозволить на першому етапі отримати соціальну "Картку киянина" 425 тисячам киян. Надалі картку отримають усі мешканці Києва, які виявили таке бажання. Паралельно столична влада буде розширювати спектр послуг, які зможуть отримати власники картки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація