"Картка киянина" частково компенсує пенсіонерам високі ціни на продукти

"Картка киянина" частково компенсує пенсіонерам високі ціни на продукти

Малозабезпечені жителі столиці вимагають уваги з боку влади - Михальченко / Фото: Українські новини

Микола Михальченко вважає, що затвердження депутатами соціальних ініціатив Попова "можна тільки вітати".

Впровадження в столиці соціальної "картки киянина" дозволить частково нівелювати диспропорції між існуючим в Києві рівнем цін і рівнем пенсій, які однакові як у Києві, так і в менш дорогих для проживання регіонах.

Таку думку висловив почесний президент Української Академії політичних наук Микола Михальченко.

"Безумовно, малозабезпечені жителі столиці, а це в першу чергу пенсіонери, інваліди, багатодітні сім'ї, вимагають уваги з боку влади. Причому в столиці необхідність допомоги набагато більше, ніж у регіонах. Хоча б тому, що рівень, наприклад, пенсій однаковий по всій Україні, а рівень цін на ті ж продукти харчування і так далі - набагато вищий, ніж у регіонах. У зв'язку з цим прагнення міської влади забезпечити додатковий соціальний захист киянам абсолютно логічне і зрозуміле", - сказав Микола Михальченко.

За його словами, затвердження депутатами Київради соціальних ініціатив Олександра Попова "можна тільки вітати".

"Інше питання, що серйозний соціальний захист потребує серйозних коштів. Сьогодні Попов намагається повернути місту податок на доходи фізосіб в повному обсязі. Це, звичайно ж, остаточно вирішило б питання соціальних програм - місто могло би навіть ще більше посилити соцзахист киян. Але треба розуміти, що в уряді далеко не в захваті від планів столичного керівництва, оскільки сьогодні Київ забезпечує значні надходження до держбюджету. Попову буде нелегко", - зазначив Микола Михальченко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація