Камери спостереження магазинів розкрили понад 50% крадіжок на вулицях Києва Реклама

Камери спостереження магазинів розкрили понад 50% крадіжок на вулицях Києва

Сучасний житель не може собі уявити місто без системи спостереження. 

Здавалося б куди не глянь, всюди на тебе дивиться спеціальне обладнання. Спочатку це лякало, насторожувало, а потім звикли. Вже неможливо собі уявити вулиці, магазини без цього оснащення.

Подібну систему вішають, щоб підтримувати порядок в громадських місцях. Власники різних закладів замовляють її для захисту свого майна від незаконного проникнення і інших хуліганських дій. І дійсно статистика підтверджує, що 50% вуличних крадіжок в столиці були розкриті завдяки зовнішнім камерам.

Такі цифри вражають людей, і вони прагнуть якомога швидше встановити камери спостереження у себе. Звернувшись в інтернет магазин "Охоронні системи", не тільки купите все необхідне, але і отримаєте можливість замовити послугу професійної установки, що теж дуже важливо.

Популярність відеоспостереження тільки зростає і все більше людей намагається його встановити. Звісно, у них виникає одне головне питання, яке обладнання найефективніше?

Як правильно вибрати систему для спостереження?

Вирушаючи на ринок, недосвідчений користувач губиться в асортименті. Він намагається вивчати характеристики представлених моделей і не може в них до кінця розібратися. Начебто вони підходять, але чи будуть ефективно працювати і чи продемонструють якісну картинку. Щоб вуличне оснащення прекрасно справлялося зі своїми прямими обов'язками і не давало збоїв, звертайте увагу на такі характеристики:

  • чорно-біла / кольорова картинка;
  • розділення;
  • чутливість;
  • кут огляду.

1. Параметр з приводу кольору картинки задають в першу чергу при створенні системи спостереження. На цьому етапі необхідно чітко визначитися з призначенням пристрою. Якщо просто потрібно спостерігати за порядком, то цілком вистачить і класичних варіантів.

Коли за певних ситуацій необхідно чітко розглянути деталі, в тому числі колір автомобіля, одягу, інших предметів, то кольорові будуть в самий раз. При цьому існують моделі, де при поганому освітленні мають режим, який транслює чорно-білу картинку.

2. Розділення - характеристика, від якої залежить дальність зображення. Чим воно вище, тим легше розгледіти навіть найдрібніші деталі. Обличчя людини або номер автомобіля добре видно. Чорно-білі мають одні показники, а кольорові зовсім інші.

3. Від чутливості залежить, який потрібен мінімальний рівень освітлення, щоб камера змогла нормально розпізнавати сигнал. Якщо звертаєте увагу на чутливі чорно-білі моделі, то тут є інфрачервоне підсвічування, що забезпечує роботу в темний період доби. Коли вибираєте комбіновані варіанти, то режими автоматично перемикаються в залежності від того, як змінюється освітлення.

4. Особливу увагу заслуговує кут огляду. Для початку варто сказати, що обладнання буває фіксованим і поворотним. З фіксованим зрозуміліше. Оснащення встановлюється в певній точці і не змінює кут зображення. Поворотна модель більш ефективна. При необхідності нею керують і стежать за об'єктом, який цікавить.

Заплуталися в моделях камер спостереження? Звертайтеся за допомогою в інтернет магазин "Охоронні системи". Наші фахівці підберуть необхідне обладнання і забезпечать його установку. Подбайте про свою безпеку вже зараз.

Наступна публікація