Кафе "Каратєль" на Майдані боронять вчорашні загарбники готелю "Либідь"

Кафе "Каратєль" на Майдані боронять вчорашні загарбники готелю "Либідь"

Дата публікації
Перегляди
4453
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кафе "Каратєль" на Майдані боронять вчорашні загарбники готелю "Либідь"

Фото: Facebook/Дмитро Білоцерковець

Невідомі зламали паркан, яким комунальники планували обгородити заклад

Сьогодні вранці на столичному Майдані Незалежності київські комунальники спробували обгородити територію Будинку Профспілок, де розташоване кафе "Каратєль". Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту благоустрою та збереження природнього середовища КМДА Дмитро Білоцерківець.

Чиновник написав, що "охоронці" кафе зламали паркан, який намагались встановити комунальні служби.

"На жаль комунальники зустріли опір, почали ламати паркан представники Івана Балабана. Викликали поліцію…", - написав Білоцерківець.

Згідно із повідомленням Білоцерківця, опір комунальникам чинили ті ж самі люди, які вчора намагались захопити готель "Либідь".

"Опір чинять ті ж люди, які вчора намагалися рейдерськи захопити готель "Либідь", - написав він.

Нагадаємо, у згорілій будівлі Будинку профспілок на місці скандальної L'Kafa запрацювало нове кафе. Офіційне відкриття відбулося 1 квітня, на нього обіцяли запросити нашу знімальну групу, але цього не зробили.

Заклад оформили у своєрідному стилі. На стінах облаштували світильники з уламків реактивних снарядів "Град". На полицях поставили псевдококтейлі Молотова. Над барною стійкою повісили тризуб. В акваріум чомусь запустили раків. Біля вітрин поставили мішки для барикади. Згори повісили вивіску "Каратєль".
Втім, з кафе швидко демонтували вивіску із назвою закладу.  Роботи провели вночі за наказом Київської міської адміністрації. Тоді у КМДА вже заявляли, що кафе незаконне, тому вивіску демонтують, а довкола поставлять паркан.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4453
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація