Із України депортовано "авторитетного" ворога Діда Хасана – ЗМІ

Із України депортовано "авторитетного" ворога Діда Хасана – ЗМІ

Костилю на 5 років заборонили в'їзд на територію України / Фото: glazey.info

Росіянин на прізвисько Костиль згуртував навколо себе слов'янських авторитетів – на противагу кавказцям.

Співробітники відділу боротьби з організованою злочинністю МВС України затримали 43-річного російського "злодія в законі" Костянтина Борисова, більш відомого в кримінальних колах як Костиль. Операція відбулася в Києві на бульварі Тараса Шевченка біля готелю "Прем'єр Палас".

Борисов був "коронований" на авторитетну в злочинному світі посаду в травні 1999 року в СІЗО № 2 Москви "Бутирка". Перед тим він був засуджений до 15 років позбавлення волі за бандитизм.

Костиль відкинув пропозицію "вступити в сім'ю" вже після звільнення та взяв на себе злодійські повноваження на самому початку терміну. На волю він вийшов у лютому позаминулого року.

Читайте також: Клан Діда Хасана не може обрати нового короля: на авторитетів чекають з-за кордону

Відтоді авторитет проживає у рідному для себе Підмосков'ї, де посідає належне йому високе положення в кримінальній ієрархії. Завдяки великому авторитету, придбаному за роки відсидки, Борисов зумів перетягнути на свій бік ряд слов'янських "злодіїв у законі", включаючи Олега Муху, Костю Гізю і Вову Зюзю, раніше орієнтованих на Діда Хасана.

Достеменно про особисті симпатії Костиля у конфлікті злодійських кланів стало відомо після його затримання у січні цього року на злодійському зібранні в Одинцовському районі в компанії трьох білоруських "законників": Тимохи, Паштета і Ведмедика, що відкрито протистоять спільноті Діда Хасана.

В Україну Костиль прибув напередодні з Росії, перетнувши кордон у Сумській області. Відразу після перетину кордону його автомобіль "Тойота Лендкрузер" було взято під спостереження українськими оперативниками.

Читайте також: Колишні "братки" констатують повернення до часів "лихих 90-х"

Через кілька годин після прибуття "злодія в законі" до Києва він був затриманий. Владою України було прийнято рішення про видворення Борисова за межі країни із забороною на в'їзд протягом 5 наступних років.

За власним бажанням Костиля країною його депортації була обрана Туреччина, куди "злодій в законі" вилетів вечірнім авіарейсом "Київ - Стамбул".

Повʼязані теми:

Наступна публікація