Із Нацгвардією, вибухотехніками й службовими собаками: як охоронятимуть Київ 9 травня

Із Нацгвардією, вибухотехніками й службовими собаками: як охоронятимуть Київ 9 травня

8-9 травня столична поліція посилить заходи безпеки / Фото: УНІАН

У зоні особливої уваги будуть усі станції метрополітену та підземні переходи.

8-9 травня столична поліція посилить заходи безпеки.

Про це йшлося під час наради у Головному управлінні Національної поліції у місті Києві під головуванням Хатії Деканоідзе, до якої долучилися представники СБУ, УДО, ДСНС, Нацгвардії, органів прокуратури, Національної академії внутрішніх справ та міської влади, повідомляє прес-служба правоохоронного органу.

"Загалом на забезпечення публічної безпеки і порядку у місті буде задіяно понад 2,2 тис. правоохоронців, у тому числі й військовослужбовців Національної гвардії України. Будуть залучені також експерти-вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками", - повідомив керівник столичних поліцейських Андрій Крищенко.

"Зважаючи на ситуацію у державі, щоби запобігти провокаціям та терористичній загрозі, у місцях масового перебування громадян будуть встановлені фільтраційні кордони, а відтак перевірятимуться особисті речі осіб, які викликатимуть підозру. У зоні особливої уваги також будуть усі станції метрополітену та підземні переходи. Ми просимо з розумінням поставитися до посилених превентивних заходів, адже на кону – спокій і безпека всіх учасників заходів", - додав Крищенко.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що допускає провокації під час святкування 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8-9 травня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація