Із берега Дніпра зник колючий дріт, який захищав пляж від простих людей

Із берега Дніпра зник колючий дріт, який захищав пляж від простих людей

Прокурор розповів, що захоплену територію спочатку виділили для сінокосу

Паркан подолано

Минулого тижня ТСН розповідала про півкілометра колючого дроту вздовж берега Дніпра, яким власник маєтку, що будують поруч, вирішив захищатись від рибалок та відпочивальників і байдуже, що незаконно. За півроку такої оборони, поранень зазнали щонайменше п'ять осіб, а прокуратура за демонтаж узялась лише після розголосу на всю країну, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проте у середу протипіхотної огорожі, яка коштувала 30 тисяч гривень, не стало. Не лише "колючка", а й кількаметровий паркан на додачу з палями під майбутній маєток зникнуть найближчим часом. Так пообіцяв екологічний прокурор. Нині у відомстві чекають рішення суду. Зауважимо, що земля виділялася в 2009 році під сінокосіння, проте чомусь її цільове призначення змінилося, саме тому і був пред'явлений позов.

Читайте також: Під Києвом приватна фірма захопила 22 га лісу із озером і обгородила сіткою

Жодного відношення, як засвідчила перевірка, правоохоронці та працівники органів прокуратури до цієї земельної ділянки не мають. Єдине що вдається з'ясувати — це те, що землею опікується таємнича і заможна мешканка столиці, у якої орендовану землю, найімовірніше, заберуть, однак не всю. Маєток, що є далі на пляжі, жінка не тільки вже звела, а й узаконила.

Читайте також: Пляжі Дніпра бетонують і забудовують палацами, яким би позаздрили арабські шейхи

Рибалки ж, хоч і радіють відвойованій землі, порівнюють перемогу з краплею у морі.

Так чи інакше, до вечора дроту на Дніпрі не стало. Хоч і не без спротиву з боку самого паркану. Вдень до купи поранених рибалок та відпочивальників додався робітник, що встановлював огорожу півроку тому. Чоловік лишився без штанів.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Злощасну "колючку" на Дніпрі подолали

Злощасну "колючку" на Дніпрі подолали

Повʼязані теми:

Наступна публікація