Інтрига затягнулася. Кличко пояснив, чому вже місяць не оголошується місто-господар Євробачення

Інтрига затягнулася. Кличко пояснив, чому вже місяць не оголошується місто-господар Євробачення

Віталій Кличко / Фото: УНІАН

На його переконання, сьогодні робиться все, аби пісенний конкурс не відбувся в столиці.  

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що сьогодні певними чиновниками робиться все, аби столиця не стала містом-господарем, яке прийматиме пісенний конкурс "Євробачення-2017".

Про це він написав у Facebook.

"Не знаю, де, хто і під чим визначає сьогодні, в якому ж саме з трьох міст України відбудеться Євробачення-2017, але інтрига, прямо скажемо, непристойно затягнулася. І це викликає все більше питань", - наголосив він.

"В мене таке враження, що сьогодні робиться все, аби Київ не став містом-господарем, яке прийматиме пісенний конкурс. Саме тому, як на мене, вже місяць затягують з оголошенням, де саме в Україні відбудеться Євробачення-2017", - додав столичний глава.

На його переконання, саме Київ найбільше відповідає тим вимогам, які сформулювала Європейська мовна спілка щодо проведення конкурсу.

"І чому б в такій ситуації Оргкомітету з підготовки та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 не припинити нагнітати пристрасті, а взяти і нарешті усунути політичний присмак культурної події? Зробити це можна тільки наступним чином: оприлюднити і самі критерії оцінки міст-претендентів, і, власне, відповідність цим критеріям усіх трьох міст-претендентів, – від запропонованих арен, до необхідної інфраструктури, до документів, які підтверджують готовність цих міст брати участь у фінансуванні заходів пісенного конкурсу, висновків правоохоронних органів та переліку недоліків, які мають міста-претенденти, а також результатів офіційної інспекції міст, яка відбувалася за участі представників Європейської мовної спілки. Додасть прозорості процесу і оприлюднення усіх протоколів засідань оргкомітету з підготовки та проведення Євробачення-2017 та протоколів засідань технічних груп, інших конкурсних комісій, які залучали до визначення міста та арени, де може відбутися пісенний конкурс", - запропонував Кличко.

Як відомо, уряд ніяк не визначиться, коли ж саме обрати місце проведення конкурсу. Місто мали оголосити у четвер, 25 серпня, під час брифінгу, який в останній момент скасували. Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко запевнив, що визначитися із цим питанням встигнуть до вересня.

На перемогу в конкурсі претендують Дніпро, Київ та Одеса.

Нищук пояснив, за якими критеріями відбирали фіналістів"Битви міст" за Євробачення-2017

Нищук пояснив, за якими критеріями відбирали фіналістів"Битви міст" за Євробачення-2017

Повʼязані теми:

Наступна публікація