Інтрига щодо виборів мера Києва живе завдяки арифметичним вправам виборчкомів

Інтрига щодо виборів мера Києва живе завдяки арифметичним вправам виборчкомів

На місце в другому турі, крім Кличка, претендують четверо кандидатів

Столичні ТВК вираховують відсотки для кожного району окремо.

До кінця доби Київська міська виборча комісія очікує отримати офіційні результати з першого районного тервиборчкому. Збір попередніх результатів у телефонному режимі зупинили, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Телефоном устигли отримати дані 56% протоколів. За ними впевнено лідирує Віталій Кличко. Далі йдуть Олександр Омельченко, Борислав Береза, Сергій Гусовський та Володимир Бондаренко. Різниця між їхніми результатами незначна. Тож, хто складе компанію Кличку у другому турі – під питанням.

Столичний виборчком обіцяє оголосити остаточні результати в законний термін. Закон дає п'ять днів на підрахунок результатів по виборах міських голів і десять – до рад.

"ТВК збивають протоколи по округах. І там вони записують не тільки цифри. Вони ще й виводять відсоток кандидатів. Відсоток рахується – за комою чотири цифри, одна десятитисячна. Це дуже складний процес. Вони дуже бояться помилитися", - пояснив тривалість підрахунку голова Київської міської виборчої комісії Анатолій Сульдін.

Як уже повідомлялося, Київська міська виборча комісія озвучила неофіційні результати виборів. За ними на виборах депутатів Київської міської ради бар'єр у 5% долають п'ять партій.

Ще раніше стало відомо, що столичним виборчкомам дали вказівку рахувати голоси повільно. Пояснили це тим, що у влади в пріоритеті ретельність і об'єктивність, а не швидкість встановлення результатів.

До кінця доби київська міська виборча комісія очікує отримати офіційні результати

До кінця доби київська міська виборча комісія очікує отримати офіційні результати

Повʼязані теми:

Наступна публікація