Інноваційна концепція City Resort від преміального "Бульвару Фонтанів" Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
181
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Інноваційна концепція City Resort від преміального "Бульвару Фонтанів"

Відкриття будинку пройшло у форматі вечірки та зібрало багато справжніх друзів.

Столичний житловий комплекс преміум-класу "Бульвар Фонтанів" офіційно відкрив 1 будинок другої  черги будівництва та презентував  ринку інноваційну модель комплексу - CityResort. Це нова концепція, яка створить "резидентам" респектабельного  столичного комплексу атмосферу безпечного відпочинку й одночасно забезпечить контрольований доступ відвідувачів на територію ЖК.

Відкриття будинку пройшло у форматі вечірки та зібрало багато справжніх друзів та клієнтів комплексу.  Гостей розважали відомий джаз-бенд, театр тіней "Teulis", а родзинкою відкриття став ексклюзивний виступ спеціального гостя з Італії – всесвітньо відомого Адольфо Себастьяні.

Вже на відкритті присутні знайомились із інфраструктурними об'єктами кварталу -  інноваційним еко-садочком  LeapKids, аналогів якому сьогодні в Україні просто не існує. Особлива увага у садочку буде сконцентрована на ефективній підготовці дошкільнят до вступу у будь-який навчальний заклад країни. Комфортність навчання та розвитку забезпечать екологічні системи та матеріали, які реалізовані у кожному квадратному метрі LeapKids.

Також гостям "Бульвару Фонтанів"  презентували й можливості партнерів відкриття– дитячого клубу "Release education", який нещодавно був відкритий у  Новопечерській школі  та є прикладом успішної програми позашкільної освіти та мультифункціонального фітнес-клубу Gymmaxx. Інноваційність цих закладів та широкий спектр їх послуг  відкривають нові можливості як для фізичного, так і особового розвитку.  

Світлана Касамара, керівник центру продажів житлового комплексу "Бульвар Фонтанів":

""Бульвар Фонтанів"- це перший житловий комплекс, в рамках якого відтворено образ міста як найбільш зеленої столиці й міста фонтанів. Він поєднав у собі найбільші привілеї життя в історичному центрі столиці.  Наші мешканці знають, що ми пропонуємо для них тільки найкраще - симбіоз європейського життя і високий рівень обслуговування й безпеки. Нерухомість від ЖК "Бульвар Фонтанів" - це той статус житла, який високо оцінять навіть найвибагливіші покупці нерухомості преміального класу".

Інноваційна концепція City Resort від преміального "Бульвару Фонтанів"

Інноваційна концепція City Resort від преміального "Бульвару Фонтанів"
Дата публікації
Перегляди
181
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація