Ідеолог Femen заявив, що його жорстоко побили СБУшники, які вели за ним стеження

Дата публікації
Перегляди
6382
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ідеолог Femen заявив, що його жорстоко побили СБУшники, які вели за ним стеження

Ідеолог Femen каже, що його побили за акцію, підготовану до 1025-річчя Хрещення Русі

В СБУ таку інформацію спростовують, мовляв, Святський їх просто не цікавить.

У ніч проти четверга, 25 липня, невідомі жорстоко побили ідеолога жіночого руху Femen Віктора Святського, йдеться у сюжеті ТСН 19:30.

Топлес-протестувальники переконані, що побиття приурочили до 1025-ї річниці Хрещення Русі, адже їхню акцію до приїзду у Київ Володимира Путіна та патріарха Кирила вже сплановано.

Напад стався біля офісу Femen у Києві, де Віктор тимчасово мешкає. У дворі на нього вже чекали троє. Все, що запам'ятав ідеолог Femen з тієї зустрічі, перші кілька сильних ударів чимось тяжким по голові.

Щоправда, попередньо його повідомили, що наступними будуть дівчата.

"Пробурмотіли якусь нісенітницю, на кшталт: "Зараз ти, а потім дівчата будуть". Більше я нічого не пам'ятаю", - розповів Святський.

Трійцю, що його побила, Святський нібито бачив вчора впродовж цілого дня. Він переконаний, що це було зовнішнє спостереження СБУ. Воно начебто з'явилося, коли у Femen спланували акцію з нагоди 1025-ї річниці хрещення Русі.

Ідеолога FEMEN жорстоко побили невідомі

Ідеолога FEMEN жорстоко побили невідомі

У Службі безпеки свою причетність до стеження, а тим більше до побиття Святського, категорично заперечують. Кажуть, такої людини взагалі немає у їхній розробці.

"Ми спростовуємо стеження за цією людиною. Скажімо так, він нам просто не цікавий. Стеження за громадськими організаціями взагалі не входить в компетенцію Служби безпеки України", - заявила речник СБУ Лада Сафонова.

Стан побитого феменіста медики вважають середньо тяжким. Щоб визначити, чи відбувся він лише синцями, чи зазнав серйозніших травм, його додатково обстежать.

Тим часом дівчата обіцяють поберегти себе до приїзду високих гостей та обов'язково втілити у життя заплановане.

Нагадаємо, кілька днів тому на Донеччині побили двох журналістів "Дорожнього контролю". Їхні колеги підозрюють у скоєнні нападу даішників і "Беркут", щодо яких активісти руху проводять антикорупційне розслідування.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6382
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація