Хвору київську монахиню катували перед убивством

Хвору київську монахиню катували перед убивством

Черницю Флорівського монастиря вбили в Києві / Фото: Українська Православна Церква Московського Патріархату

Мотивом злочину сусіди схильні вважати права на нерухомість у столиці.

Убиту у власній квартирі в Києві монахиню перед смертю катували. Про це повідомили слідчі у справі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Руки потерпілої були зв'язані за спиною, внутрішні органи травмовані, ребра поламані. Жінку задушили.

Більш детальної інформації правоохоронці наразі не повідомляють в інтересах слідства.

Жінка переважну частину часу проводила у Флорівському монастирі, де була монахинею. Оскільки була хвора, то мусила часто відвідувати лікарню. Саме після одного з таких візитів і вирішила заночувати вдома. Вранці схвильований племінник знайшов її тіло.

Сусіди по будинку кажуть, що раніше жінка працювала вихователькою в дитсадку. Сімейне життя в неї не склалось – ще в молоді роки пішов чоловік і померла дитина. 15 років тому в жінки виявили онкологічне захворювання. Відтоді вона активно пов'язала своє життя з церквою.

Люди вважають, що закатувати монахиню могли тільки через житло. Кажуть, що чули, як жінка говорила, що переписала житло на якихось чужих людей. Але домоврядниця ці плітки спростовує. Вона каже, що квартиру постраждала отримала 24 роки тому і нікого в ній не прописувала.

Як уже повідомлялося, у Києві жорстоко вбили монахиню УПЦ МП. 28 липня у Києві в Дарницькому районі в одній з квартир по вул. Олійника знайшли тіло черниці київського Вознесенського Флорівського жіночого монастиря Алевтину зі слідами насильства.

У Києві у власній квартирі жорстоко розправились із монахинею

У Києві у власній квартирі жорстоко розправились із монахинею

Повʼязані теми:

Наступна публікація