Гучний проект "Шевченкоманія" продовжили через велику цікавість у аудиторії

Дата публікації
Перегляди
1902
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гучний проект "Шевченкоманія" продовжили через велику цікавість у аудиторії

На виставці можна побачити вишукані акварелі та філігранні офорти Шевченка / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Відвідати експозицію можна буде до 16 березня.

Проект ШЕВЧЕНКО/MANIA/, який присвячено до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, викликав велику цікавість у аудиторії: за 10 днів виставку відвідали 19 тис. глядачів. Саме тому виставку продовжили до 16 березня.

Експозиція була трансформована і перенесена до інших залів, однак, усі, хто не встиг потрапити на основний проект, зможуть побачити вишукані акварелі та філігранні офорти Тараса Шевченка 1830 – 1850-х років з колекції Національного музею Тараса Шевченка.

Як і раніше, діятиме інтерактивна презентація науково-освітнього інтернет-порталу "Тарас Шевченко" від Національного центру "Мала Академія наук України", акція "Лист у майбутнє" від спільноти "Манускриптум", де всі охочі можуть доєднатися до його написання. Для дітей працюватиме Арт-лабораторія від освітнього проекту "Арсенал Ідей".

Також триватимуть кіно-покази колекції фільмів "Шевченко 200" від Національного центру Олександра Довженка та відео-проект Сергія Проскурні "Наш Шевченко", а також щодня о 18:00 демонструватиметься стрічка Сергія Проскурні "Тарас Шевченко. IDентифікація", прем'єра якої відбулася у Мистецькому Арсеналі в рамках відкритої ночі "Доба Шевченка".

Відвідати проект ШЕВЧЕНКО/MANIA/ можна у київському Мистецькому Арсеналі за адресою вул. Лаврська, 12 з 11 до 20 години.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мистецького Арсеналу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1902
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація