Губернатор Присяжнюк відмовився ділитися з Києвом наддорогою землею

Губернатор Присяжнюк відмовився ділитися з Києвом наддорогою землею

Києву поки не будуть віддавати землю області

Присяжнюк нагадав, що працює робоча група.

Питання про розмежування території Київської області і столиці може бути вирішене тільки з урахуванням взаємних інтересів.

Про це заявив голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк.

"Два сусіди повинні жити мирно, і ми повинні враховувати обопільні інтереси", - сказав Присяжнюк.

Він підкреслив, що Київська область не визнає рішення Київради про затвердження меж столиці зі збільшенням її території на 2 тис. га за рахунок території області.

"Ні. По-перше, Київрада вже ухвалювала рішення приєднати Коцюбинське до міста Києва. Ми це рішення не визнали, і ніхто його не визнав. І що б вони не брали, це рішення ніхто не визнає, тому що межі адміністративних територіальних одиниць встановлює Верховна Рада України. А Верховна Рада України розгляне це питання тільки після того, як ми узгодимо територію", - сказав він.

Присяжнюк нагадав, що над питанням розмежування територій столиці та Київської області вже другий рік працює робоча група.

"Тому створена робоча група, і поки не буде мого підпису та підпису глави адміністрації міста Києва, повірте, ці питання вирішуватися не будуть", - додав він.

Зазначимо, питання про затвердження меж Києва було внесене до порядку денного засідання Київради 21 лютого, але депутати не встигли розглянути всі заплановані питання. Наступне пленарне засідання відбудеться 28 лютого.

Повʼязані теми:

Наступна публікація